Door-in-Door

Oyun dünyası vazgeçilmez en önemli büyük kategorilerden bir tanesi. Biz de dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Pac-man’e benzer için farklı bir kullanıcı versiyonu hazırladık. Advergaming başlığı altında yer alan projede arkadaşınıza meydan okumanız serbest!

Bildiğiniz gibi LG’nin Door in Door Buzdolapları özellik ve kullanımı ile rakiplerinden ayrılıyor. Kullanıcılara bu alanda özel bir deneyim oluşturmak için biz de Door-in-door oyununu harekete geçirdik. 7 farklı seviyeden oluşan oyunda dünyayı kurtarmanız gerekiyor!

İnsanlık dünyayı kaplayan kir, toz, bakteri ve virüs kaosundan kurtulmak için farklı gezegenler arıyorken, bir anda siz kahramanımız ortaya çıkıyor. Göreviniz dünyayı bu mikroplardan tozlardan temizlemek. Bunu yaparken hızlı, akıllı ve ileriye yönelik hamlelerle hareket etmeniz gerekiyor. Oyun oldukça basit, herkesin keyif alabileceği bir tat içinde hazırlandı. Mikropların meyvelere dönüştüğü her an artık yeme vakti Door-in-door’a yani size geliyor.

Şimdi dünyayı kurtarmaya hazır mısınız?

www.lgdoorindoor.com

Erkan Terzi

Erkan Terzi

There has been in the field of marketing, sales, brand, e-commerce and digital marketing for around 18 years in Istanbul and San Francisco; worked for Koç Allianz, Aksigorta, Comcast Spotlight, Simfer, Ziylan Group(FLO, Lumberjack, Dockers, Polaris, Sport in Street etc), T-Mobile, ESI and many companies as expertise, manager and consultant. Now he has been working for LG Electronics as Head of Digital Marketing in Turkey.
Erkan Terzi

Güncel İçerikler Erkan Terzi (diğer yazılar için tıklayınız)