Door-in-Door

Oyun dünyası vazgeçilmez en önemli büyük kategorilerden bir tanesi. Biz de dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Pac-man’e benzer için farklı bir kullanıcı versiyonu hazırladık. Advergaming başlığı altında yer alan projede arkadaşınıza meydan okumanız serbest!

Bildiğiniz gibi LG’nin Door in Door Buzdolapları özellik ve kullanımı ile rakiplerinden ayrılıyor. Kullanıcılara bu alanda özel bir deneyim oluşturmak için biz de Door-in-door oyununu harekete geçirdik. 7 farklı seviyeden oluşan oyunda dünyayı kurtarmanız gerekiyor!

İnsanlık dünyayı kaplayan kir, toz, bakteri ve virüs kaosundan kurtulmak için farklı gezegenler arıyorken, bir anda siz kahramanımız ortaya çıkıyor. Göreviniz dünyayı bu mikroplardan tozlardan temizlemek. Bunu yaparken hızlı, akıllı ve ileriye yönelik hamlelerle hareket etmeniz gerekiyor. Oyun oldukça basit, herkesin keyif alabileceği bir tat içinde hazırlandı. Mikropların meyvelere dönüştüğü her an artık yeme vakti Door-in-door’a yani size geliyor.

Şimdi dünyayı kurtarmaya hazır mısınız?

www.lgdoorindoor.com

Erkan Terzi

Erkan Terzi

İstanbul Üniversitesi, W.Rice University ve University California - Berkeley'de İşletme Yönetimi, Fotoğrafçılık ve Pazarlama eğitimleri aldı. Koç Allianz, Aksigorta, Comcast Spotlight, Simfer, Ziylan Grup markalarında klasik pazarlama ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlık ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Aynı zamanda farklı şirket ve ajanslara danışmanlık yaptı. Şu an LG Electronics şirketinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışmaktadır.
Erkan Terzi

Güncel İçerikler Erkan Terzi (diğer yazılar için tıklayınız)