LG CS GO Turnuvası

Farklı ve ürün odaklı yeni bir dijital proje başlattık. LG Türkiye sponsorluğunda CS:GO tutkunlarına heyecan getirecek LG CS:GO Masters Turnuvası! 

5v5 oynanacak turnuva için iki online eleme olacak. Her elemeden son üçe kalan takım doğrudan offline finallere katılmaya hak kazanıyor. Elemelerdeki karşılaşmalar BO1 yani tek maç üzerinden oynanıyor. İlk elemede son üçe kalmayı başaramayan takımlar ise bir sonraki hafta şanslarını tekrar deneyebiliyor!

Ödüllerin yanı sıra eğlencenin ve oyun keyfinin hedeflendiği çalışmada LG oyun monitörlerinin kalitesini göstermek için bir şans elde ediyoruz.

Erkan Terzi

Erkan Terzi

İstanbul Üniversitesi, W.Rice University ve University California - Berkeley'de İşletme Yönetimi, Fotoğrafçılık ve Pazarlama eğitimleri aldı. Koç Allianz, Aksigorta, Comcast Spotlight, Simfer, Ziylan Grup markalarında klasik pazarlama ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlık ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Aynı zamanda farklı şirket ve ajanslara danışmanlık yaptı. Şu an LG Electronics şirketinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışmaktadır.
Erkan Terzi

Güncel İçerikler Erkan Terzi (diğer yazılar için tıklayınız)