TwinWash ile Yıka ve Eğlen!

LG TwinWash ürünün tanıtımına yönelik hazırladığımız temel projeler ile hem ürün gösterimini hem de harika hediyeler ile etkileşim oranını artırmak istiyoruz. Bu kapsamda aynı ay içinde 2 dijital içerik çalışması, 2 adet medya yönetimi içeren reklam çalışmasına başladık.

Facebook data reklam yönetimi hedeflemeli kullanıcı özelinde LG Premium Shop’lar için promosyon; GDN özelinde 4 özel hedeflemeli reklam kategorizasyonu ve aşağıda yer alan 2 içerik dijital çalışmayı aktivite ettik.

Sonuçlar ise oldukça sevindirici; ürün bazında 6 katlık artış; dünya sıralamasında tüm ülkeler arasında 3.sırada yer alarak büyük bir yükseliş.

5 Soru 5 Cevap ile LG TwinWash sorularımızı kullanıcılarımıza yönelttik. 4 soru çoktan seçmeli, son soru ise açık uçlu. LG TwinWash ile ilgili tüm soruları doğru cevaplayan ve son açık uçlu soruya en farklı cevabı veren kullanıcılar hediyeleri kazanıyor olacak.

LG ile Pratik Bilgiler yarışmamız ise annelere özel. Kullanıcılardan çamaşır ile ilgili bildikleri en pratik bilgileri bize göndermeleri istedik. En değerli pratik bilgiler ise tabi ki en iyi çamaşır makinesi LG TwinWash’ı kazanıyor olacak.

Her iki yarışma içinde onbinlerce katılım aldık. Bu her 2 içerik projesine ek olarak bir de Do it Now! projesini son olarak gerçekleştiriyor olacağız.

Erkan Terzi

Erkan Terzi

There has been in the field of marketing, sales, brand, e-commerce and digital marketing for around 18 years in Istanbul and San Francisco; worked for Koç Allianz, Aksigorta, Comcast Spotlight, Simfer, Ziylan Group(FLO, Lumberjack, Dockers, Polaris, Sport in Street etc), T-Mobile, ESI and many companies as expertise, manager and consultant. Now he has been working for LG Electronics as Head of Digital Marketing in Turkey.
Erkan Terzi

Güncel İçerikler Erkan Terzi (diğer yazılar için tıklayınız)