Justice League ile OLED TV

LG TV kategorisinin katkıları ile hazırlanan dijital kampanya için oldukça basit bir senaryo gerçekleştirdik. Yarışmada soruları cevaplayan onlarca kişiye hediyeler veriyoruz.

Teknolojinin kahramanı LG OLED TV ile Batman ve arkadaşlarının serüvenlerini devam ettiriyoruz.

Justice League / Adalet Birliği – Hakkında:
Film konusu -İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında Barry Allen/The Flash, Arthur Curry/Aquaman ve Victor Stone/Cyborg da bulunmaktadır.

 Detay ve katılım için:
Erkan Terzi

Erkan Terzi

İstanbul Üniversitesi, W.Rice University ve University California - Berkeley'de İşletme Yönetimi, Fotoğrafçılık ve Pazarlama eğitimleri aldı. Koç Allianz, Aksigorta, Comcast Spotlight, Simfer, Ziylan Grup markalarında klasik pazarlama ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlık ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Aynı zamanda farklı şirket ve ajanslara danışmanlık yaptı. Şu an LG Electronics şirketinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışmaktadır.
Erkan Terzi

Güncel İçerikler Erkan Terzi (diğer yazılar için tıklayınız)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir