By using our website, you agree to the use of our cookies.
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Davranışsal Pazarlama

Davranışsal Pazarlama: Yeni yüzyılda ki pazarlama krallığını yıkın!
Amazon Kindle – İngilizce / Kobo – İngilizce & Türkçe – 2021

Pazarlama dünyası durmadan değişiyor. Artık bilim dünyasının yenilikleri ve pazarlama yöneticilerinin analiz çalışmaları daha doğru sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor. Dijitalleşen pazarlama dünyasında gelenekselleşen pazarlama kurallarını yıkarak başarıya ulaşmak istiyorsanız yeni açılımları deneyimlemelisiniz. Bu kitap size bildiğinizi sandığınız birçok doğrunun yanlış olduğunu gösterecek. Başarılı pazarlama kampanyaları yürütmek, ürün ya da servis satışlarınızı artırmak için gerekli bilgileri size veriyor olacak. Özellikle klasik pazarlama ile dijital pazarlama entegrasyonunu nasıl yapmanız gerektiğini anlatıyor olacak. Örnek pazarlama strateji planı ve dijital iletişim çalışması size sadece teorik de değil, doğrudan uluslararası büyük markalar için de uygulanmış pratikte de yapılmış stratejik bilgi ve çalışmaları veriyor olacak. Sonrasın da yapmanız gereken tek şey ürün ve markanız için gerekli olan artı eklemeleri yaparak daha gelişmiş bir stratejik plan yapmak olacak.

Gerçek pazarlama sisteminin satın alım sürecinin dijital entegrasonu da dahil ederek nasıl çalıştığını öğrenin. Marka değerleme kurallarınızı gözden geçirin. Etkileşim tabanlı sosyal medya formülasyonlarının başarılı olmak için nasıl çalışılması gerektiğini bilin. Halkla İlişkiler’in dijital entegrasyona nasıl geçiş yapması gerektiğini yeni kurallara göre inceleyin. Davranışsal pazarlama için bilmeniz gerekenlere göz gezdirin ve kuralları tekrar yazın!

Bu kitap sizi iyi bir pazarlama uzmanı yapmayacak, pazarlamayı gerçek manada anlamış iyi bir pazarlama gurusu olmanızı sağlayacak. Yeni yüzyılın pazarlama krallığını yıkmaya hazır olun!

Baskı Uzunluğu: 246 sayfa

ISBN -13: 979-8538800766

Amazon Kindle: İngilizce

Amazon Print: İngilizce

Rakuten Kobo: İngilizce & Türkçe

Yayın Tarihi: Temmuz 19, 2021

Dosya Boyutu: 4577 KB

Sayfa Çevirimi : Aktif

Kelime Gösterimi: Aktif

Kelime Boyutlandırma: Aktif